Witam na stronie Radcy Prawnego Anny Lekarczyk.

O mnie

Kancelaria Radcy Prawnego, prowadzona przez Annę Lekarczyk, świadczy profesjonalną pomoc prawną dla podmiotów gospodarczych oraz Klientów indywidualnych.

Świadczone przeze mnie usługi są na najwyższym poziomie, z zachowaniem etyki i norm a zarazem z nowoczesnym i indywidualny podejściem do każdego Klienta. Pomoc prawna oferowana jest zarówno w zakresie porad prawnych jak i sprawnego rozwiązywania sporów przed Sądami powszechnymi w różnego rodzaju sprawach.

Poza prywatną praktyką jestem również zatrudniona na stanowisku radcy prawnego w Grupie Azoty S.A. oraz Grupie Azoty Jednostce Ratownictwa Chemicznego Sp. z o.o. Aktualnie współpracuje również z Kancelarią Adwokatów i Radców Prawnych Kryplewski Kwaśniak Czerny Gąsawski Spółka Partnerska z siedzibą w Tarnowie.

W obszarze moich szczególnych zainteresowań pozostaje prawo cywilne, gospodarcze, administracyjne, pracy, a także prawne aspekty wszelkich zagadnień inwestycyjno – budowlanych.

Kancelaria utrzymuje stały kontakt z notariuszami, komornikami, adwokatami, radcami prawnymi, tłumaczami językowymi, księgowymi, a także z rzeczoznawcami majątkowymi i geodetami. Powyższe łączy się dodatkowo z atrakcyjną ofertą cenową, każdorazowo uzgadnianą z Klientem przed rozpoczęciem zlecenia.