Witam na stronie Radcy Prawnego Anny Lekarczyk.

Cennik

W trosce o najwyższą jakość świadczonych usług, każdy problem jest gruntownie analizowany przed przyjęciem sprawy do prowadzenia, oceniając szanse osiągnięcia wytyczonego celu.

Wyniki analizy przedstawiany jest Klientowi, z którym konsultowana jest dalsza strategia działania. W celu wzbogacenia wiedzy Klienta na temat ustawodawstwa związanego z danym problemem, mogą Państwo otrzymać tzw. materiały informacyjne, czyli przygotowany zbiory wybranych przepisów, które pozwala na samodzielne zapoznanie się z przepisami prawnymi w danej dziedzinie.

Dostosowując się do potrzeb Klientów proponowane są różne warianty zajmowania się daną sprawą, przykładowo zlecenie prowadzenia całej sprawy albo szukanie pomocy tylko na pewnym etapie procesu, bądź przy przygotowaniu pisma procesowego.

Przed podjęciem decyzji o powierzeniu sprawy Kancelarii otrzymają Państwo szczegółową i wyczerpującą informację o wysokości wynagrodzenia oraz innych dodatkowych kosztach, jakie mogą łączyć się ze sprawą.

Świadczona przez Kancelarię pomoc prawna uzależnione są od formy współpracy – doraźnej lub stałej oraz charakteru i stopnia skomplikowania sprawy.

Kancelaria preferuje trzy systemy wynagradzania:

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszam do kontaktu e-mail lub telefonicznie.